ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

bicomplzen.cz

BICOM PLZEŇ

O BICOMU

Terapie pomocí přístroje Bicom je založena na celostním přístupu a zjištění příčin onemocnění, poranění atd., nikoliv pouze na zjištění příznaků a následků. Vzhledem k tomu, že člověk není tvořen pouze buňkami, tkáněmi a orgány, ale také projevy rozumovými a emočními, hledá a odstraňuje fyzické i psychické potíže. Biorezonanční terapie je metoda, která pracuje s elektromagnetickými frekvencemi vysílanými pacientem. Principem metody je sejmutí patologických frekvencí z pacienta a jejich užití přímo v eliminační, harmonizační nebo podpůrné terapii. Bicom optima ve společnosti Bicom PLZEŇ nenabízí klientům závislost na lécích, které mohou mít velké množství vedlejších účinků, a tím mohou u klienta vyvolat druhotné potíže. Proto každý dobrý terapeut Bicom na klienta pohlíží celostně jako na komplex buněk a biochemických procesů. Je tak schopen najít a poté i eliminovat fyzické i psychické nedostatky.

Uvnitř přístroje je biologický filtr, který rozděluje a porovnává ideální frekvenční vlnění na patologické a harmonické. Testování pomocí biorezonance je vlastně srovnávání frekvencí pacienta s fyziologickými nebo patologickými vzorky či frekvencemi uloženými v přístroji, tzn. že při následné terapii dochází k odstranění patologické části a nahrazení fyziologickou částí, což vede ke zlepšení stavu. Nejsou zde žádné vedlejší škodlivé účinky, jako je tomu například při léčbě antibiotiky či kortikoidy. U sportu a pohybového systému lze řešit velkou řadu diagnóz od natažených svalů, pohmožděnin, zánětu, podvrtnutí, slabosti, vaziva, podpory lymfatického systému při otocích až po natržení šlachy či hojení zlomeniny. Při včasné a cílené terapii se zkracuje rekonvalescence až na polovinu pomocí programů na regeneraci a odstranění blokád v celém těle či jednotlivých částech. Umožňuje proudění energie k jednotlivým buňkám. Biorezonancí se odruší jizvy a srůsty po operacích, zánětech nebo úrazech. Bicom ve své akutní části řeší nákazu infekčním původcem, ať už se jedná o viry, bakterie, plísně či parazity. Je důležité očistit tělo od patogenů a následných toxinů, těžkých kovů, elektrosmogu, geopatogenních zón a následků analgosedace. V kombinaci s účinnou fyzioterapií udržují tělesnou schránku v dobré kondici. Ve sportu je velmi důležitá i psychická stránka, kterou lze úspěšně ovlivnit biorezonancí a současným užitím Bachových esencí. Pomocí přístroje lze testovat, zda je člověk překyselený ať už z důvodu stresových situací, velkého fyzického vypětí či nezdravého životního stylu.

Touto metodou lze neinvazivně zjistit, zda je hladina minerálů v optimálních hodnotách. Terapie Bicom výrazně zlepšuje kvalitu života a zdravotní potíže pacienta. Pro sportovní terapie je ideální spojení klasické fyzioterapie s terapií Bicom, kdy Bicom napomáhá energetickému uvolnění blokád, bolestí atd. Na závěr se vždy aplikují detoxikační programy, kde se podporuje správná funkce jater, ledvin a lymfy.

naše služby

S čím Vám pomůžeme?

Diagnostika, měření a harmonizace

Sada 5-ti elementů vychází z tradiční čínskémedicíny a patří mezie základní a výchozí sadu ampulí pro testování energetických souvislostí v organismu.

Alergie

Téměř 20 let se biorezonanční terapie Bicom využívá především v oblasti diagnostiky a léčby alergií. Alergie patří v dnešní době mezi hlavní civilizační choroby. S přístrojem Bicom je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků alergie diagnostikovat a eliminovat.

Odvykání kouření

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při eliminaci – odvykání kouření v mnoha zemích.

BBC - BICOM BODY CHECK

Analýza energického stavu organismu Vizualizace výsledků na tělesných orgánech a tkáních Urychluje vypracování plánu terapie Poskytuje doporučení terapie pro přístroj BICOM Rychlé a snadné použití BICOM BodyCheck je neinvazivní analytický systém komplementární medicíny,…

Sensitiv IMAGO 530

Sensitiv Imago 530 představuje v současné době absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A.

EAV měření

EAV – elektroakupunktura dle Volla EAV diagnostická a nástedně také terapeutická metoda, při které se naměří elektrický potenciál na povrchu těla při použití akupunkturních bodů na rukou a nohou pomocí přikládané sondy. Tímto měřením můžeme ověřit stav všech orgánů a drah v…

Elektrosmog – geopatogenní zóny SOMAVEDIC

SOMAVEDIC v Plzni změříme geopatie, elektrosmog … na přístroji BICOM, BBC, Imago plus vysvětlíme ( koupit ideální u výrobce).
Section overline

Why choose us

Cillum offal culpa shaman vinyl 3 wolf moon cloud bread tempor non everyday carry yr. Schlitz bicycle rights wolf moon succulents synth typewriter shored

Narrative Therapy

Pork belly portland fingerstache pitchfork dreamcatcher, retro lo-fi deep v chillwave fixie kitsch bitters 

FAQ

Frequently Asked Questions

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.