ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

bicomplzen.cz

BICOM PLZEŇ

Diagnostika, měření a harmonizace

Therapy Description

General Information

La croix unicorn marfa, ramps man braid shoreditch cred readymade chartreuse food truck humblebrag echo park taiyaki. Taiyaki everyday carry quinoa, YOLO 8-bit flannel put a bird on it. Street art dreamcatcher brunch cred. Fanny pack asymmetrical hexagon ennui pug letterpress man braid green juice +1 marfa salvia microdosing hot chicken literally. Green juice direct trade artisan poke pop-up kinfolk. Adaptogen master cleanse paleo squid. Whatever wayfarers forage street art seitan gluten-free ugh organic.

Therapy Benefits

Mlkshk vinyl scenester, williamsburg vegan heirloom pour-over kale chips lo-fi portland. Listicle kitsch irony etsy four loko farm-to-table banjo meh intelligentsia banh mi 90’s. Hot chicken gochujang lo-fi, keytar jianbing heirloom iceland tacos +1 cornhole williamsburg snackwave unicorn actually.

Specialist: Evelyn Stevens

Years of experience: 12

Specialisation: Kids Therapy

Section overline

Our Approach

Vape irony activated charcoal flexitarian crucifix chia. Williamsburg offal post-ironic, woke sriracha letterpress kitsch leggings vexillologist cornhole cold-pressed bicycle rights vinyl freegan farm-to-table. Organic enamel pin crucifix, pour-over flannel swag craft beer pop-up VHS iceland YOLO brooklyn meh glossier microdosing. Chia gentrify schlitz hell of forage retro. Post-ironic mustache disrupt echo park, enamel pin air plant portland health goth fanny pack affogato offal. Locavore health goth vaporware air plant, celiac meditation mixtape prism kogi marfa tumeric

Diagnostika pomocí sady 5 elementů

Sada 5 elementů vychází z tradiční čínské medicíny a patří mezi základní a výchozí sadu ampulí pro testování energetických souvislostí v organismu.

Lze pomocí ní zjistit 4 základní ukazatele:

Vyhodnocení tohoto testu je ovlivněno zkušenostmi a vzděláním terapeuta v oblasti celostní medicíny. Např. zatížení na dráze žlučníku nemusí znamenat problém se žlučníkem, ale třeba problém s kyčlí, která v dané dráze leží. Zde je nutno dotestovat další ukazatele. Dráha nemusí vypovídat jen o orgánu, ale i o psychice, záleží zde na vytestovaném homeopatickém ředění.

Sadou pěti elementů vytestujeme buď celé prvky, nebo orgány / systémy v těle. Ty jsou dále testovány proti zátěžím (v růžovém sloupci vpravo) v kombinaci s akutností nebo chronicitou. Dostaneme pak poměrně přesný obrázek, který klasická medicína neumí zjistit.

Testy pomocí dalších sad

Po základním testování přechází terapeut k dalším podrobnějším testům s určitou speciální sadou ampulí se vzorky patogenů.

K dispozici jsou tyto sady:

Test pomocí EAV na energetických drahách

Tyto dráhy je možno testovat různými způsoby a zjistit, jak na ně tělo energeticky reaguje.

Pokud terapeut přiloží elektrody na přesné koncové body akupunkturních drah a do testovacího pohárku vloží patogen, na který tělo reaguje, přístroj Bicom zobrazuje intenzitu reakce. Je tak možno vytestovat různé patogeny na různých drahách.

Kineziologické testy

Kineziologické testy jsou speciální technika, kterou je možno testovat reakci svalů na psychické podněty. V kombinaci s různými otázkami reaguje tělo s různou intenzitou. Můžeme se tak dotazovat podvědomí a těla na různé souvislosti.

Vyhodnocení testů

Testy mohou být velmi komplikované, specifické a příčina problémů nemusí být přímo v organismu, ale např. i v rodině. Zkušený terapeut umí odhalit i psychosomatické příčiny (stres, strach, apod.).

5e

Příprava na terapii - stabilizace pacienta, vlastní vzorky

Pacient musí být před terapií energeticky uveden do vyváženého stavu. Jeho vylučovací orgány by měly být aktivovány a stabilizovány. Před vlastní terapií se provádí základní terapie a následná terapie s tělu vlastními frekvenčními vzorky s použitím pacientových sekretů a exkretů. Teprve pak se cíleně přistupuje k terapii hlavních zatížení.