ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

bicomplzen.cz

BICOM PLZEŇ

Eliminace - odvykání kouření

Kouření je jedním z velkých nešvarů, které nás stojí nemalé peníze, ale i prokazatelně poškozuje zdraví (způsobuje rakovinu plic, hrtanu a mnohá další závažná onemocnění). Při představě, že denně umírá přes 50 lidí na následek kouření, by se měli kuřáci zamyslet, co sobě a svému okolí způsobují.

V současné době se přístroj BICOM optima stále více využívá jako účinná metoda i při odvykání kouření v mnoha zemích.

Při kouření se do těla uvolňuje nikotin, což je silně návyková látka. Jestliže si člověk vytvoří na této látce závislost a dojde-li k poklesu jeho hladiny, dostaví se abstinenční příznaky. S tímto problémem vám pomůže BICOM PLZEŇ. Důležité je skutečně chtít skoncovat s touto závislostí a vůbec s myšlenkou nekouřit cigaretu.

Pomocí přístroje BICOM je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu ( popřípadě jiné návykové látky, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po aplikaci zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů ( minimálně 1 litr neperlivé vody je součást eliminačního sezení). Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad. Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

K terapii je potřeba nedopalek vaší poslední cigarety ( vykouřené těsně před terapií u elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.), ze které přístroj nasnímá frekvenční vzorek. Tento vzorek se pak pomocí eliminačního programu přes přiložené elektrody pustí do těla. Tímto se zastaví vaše abstinenční příznaky (nikotinový hlad) a nutkavá chuť na cigaretu.

Výhodou této terapie je rychlost, úspěšnost, nulové vedlejší účinky a bezbolestnost. Napomáhá otrokům cigarety, kteří tomuto zlozvyku propadli a mají chuť se vrátit na cestu zdravějšího a novodobějšího stylu.

Průběh terapie v klidném prostředí studia BICOM Plzeň

Bezprostředně před plánovanou terapií ( není možné přinést nedopalek s popelem v krabičce s sebou) si klient zapálí poslední cigaretu. (U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá). Nedoporučuje se do této doby kouření jakkoliv omezovat. Asi třetina této poslední nedokouřené cigarety včetně popela bude použita při terapii eliminace-odvykání kouření . Důležité je se v den návštěvy našeho centra vyvarovat požití alkoholu a kofeinových nápojů.

Na počátku terapie je spuštěn mimo jiné i program na harmonizaci pomocí bachových esencí a program na odstranění blokád na psychické úrovni. Při těchto programech se “vymaže chuť na cigaretu včetně chuti na kouření”.

Na závěr vašeho sezení vám podpoříme detoxikaci organismu. Je důležité zvýšit váš pitný režim, aby došlo k vyloučení zbytkového nikotinu a všech toxických látek z vašeho těla.

Přibližná celková doba je 1,5 hodiny. Tato metoda má hlavní výhody v obrovské pomoci potlačení závislosti na fyzické úrovni. Doporučuje se všem, kteří se rozhodli skoncovat s cigaretou, kromě těhotných žen a lidí s kardiostimulátorem. 

Celá terapie se nahrává do 1 litru neperlivé vody a na biorezonanční nosič (je součástí ceny a dostane každý na recepci) , který je důležitý pro postupné uvolňování terapie, prodloužení terapie a spolehlivý účinek. Jedná se o absolutně bezbolestnou neinvazivní metodu.

Účinnost při odvykání kouření na přístroji BICOM optima se pohybuje přes 80 % odnaučených kuřáků. 

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.

V případě, že se rozhodnete tuto metodu návratu mezi nekuřáky věnovat jako dárek, máme pro vás připravené dárkové poukázky.

U těchto pokázek je důležité vědět zda obdarovaný vůbec má chuť s kouřením přestat.

Důležité

Před sezením jsem v den terapie nepožíval(a) a ani během zbytku tohoto dne nebudu požívat kávu (kofein), alkohol a jiné návykové látky. V opačném případě jsem si vědom(a) snížení až úplné eliminace účinnosti terapie.

Dále jsem si vědom(a), že ačkoli terapie obecně dosahuje vysoké účinnosti (dlouhodobě nad 80 %), nelze zaručit stoprocentní výsledek ve všech případech. Případný neúspěch nezakládá právo na vrácení zaplacené částky za terapii.