ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

bicomplzen.cz

BICOM PLZEŇ

Sensitiv IMAGO 530

Sensitiv Imago 530 představuje v současné době absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A  , Sensitiv Imago 530 měří nejenom biorezonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním člověkem. Jeho přesnost se pohybuje kolem 96%.

Sensitiv Imago 530 je schopen mimo jiné určit zátěž těžkými kovy, chemii, virouvou – parazitární zátěž, geopatogenní zátěž, alergeny a mnoho dalších parametrů, které jsou pro naturopata klíčové. Určí přesné orgány, které jsou postižené, a je schopen přesné detekce toxické zátěže nebo patogenů v konkrétním orgánu nebo místě na těle. léků, dávkování, či změnu léčebného postupu, vždy konzultujte se svým lékařem !!!

Frekvenční kompenzace

S touto novou metodou přišli v roce 1977 přišli pánové Dr. F. Morrel a Ing. E. Rashe.
Jde o energoinformační působení na buňky tkání a orgánů, které umožňuje změnit jejich stav do téměř ideální kondice (energoinformační vzory zdravých orgánů jsou zaznamenány v paměti přístroje).

Míru zlepšení lze pozorovat v průběhu kůry na monitoru zařízení. Běžné léky, kterými jsme si zvykli léčit různá onemocnění ve skutečnosti léčí pouze symptomy, neléčí jejich příčiny. Někdy je použití léků nevyhnutelné, nicméně k úplnému uzdravení se musí organismus dostat sám pomocí přirozených procesů. Lidské tělo je velmi komplikovaný samoregulační biologický systém který vysílá slabé elektromagnetické vlnění stejně jako vše ostatní v přírodě. Toto vlnění ovlivňuje veškeré složky lidského organismu (buňky, orgány, soustavy) a udržuje je v harmonickém zdravém stavu.

Když jsou procesy samoregulace narušeny, může jakékoliv patologické vlnění působící na organismus způsobit onemocnění. Frekvenční kompenzace je v dnešní době jednou z nejefektivnějších metod především v oblasti prevence, která se navíc snaží minimalizovat nutné množství přijímaných léků.Požadovaného efektu je docíleno díky stimulaci obranyschopnosti hostitele, vylučování toxinů a toxických metabolických produktů, a také díky deaktivaci infekce, regeneraci tkání a stimulaci dalších regeneračních procesů v organismu.

Díky univerzálnosti metody a individuálnímu přístupu ke zdraví konkrétního člověka, může frekvenční kompenzace pomoci při různorodých obtížích. Lze jí použít při chronických kožních potížích, bradavicích, ztrátě vlasů, endokrinních a hormálních poruchách, depresích, migrénách, snížené obranyschopnosti organismu, osteoporóze, artritidě a při mnoha dalších potížích.

Frekvenční kompenzace zkracuje dobu po kterou je nutné přijímat léky a v některých případech umožňuje se lékům vyhnout úplně. Frekvenční kompenzace tak jak jí známe dnes v sobě shrnuje mnohé pokroky z medicíny, biofyziky a informačních technologií. Jde o široce používanou metodu například v Německu, USA, Rakousku, Švýcarsku, Finsku a Maďarsku.

Největší výhody metody:

BRT testování a ozdravné kůry

Zařízení Sensitiv Imago umožňuje provádět ozdravování biorezonancí na různé úrovni, ale až teď se díky podrobnému prostudování tohoto směru objevila možnost normalizace funkce buněk na hlubokém stádiu. Naše zařízení umí provádět dva typy biorezonančního působení: Frekvenční kompenzace a BRT – a právě ta druhá je ta, která zajišťuje hloubkové působení.

BRT se provádí zacíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří koridor působení inverzních elektromagnetických vln pacienta pouze pro danou oblast, proto nedochází k poškození tkáně orgánu, což je velice důležité při komplexním ozdravování organismu.

Provedení kurzu BRT normalizuje mikroflóru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správné funkce orgánů.

Frekvenční kompenzace je mnohem obecnější typ biorezonančního působení – narozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu.

Samotné měření trvá 20 – 40 minut. Pak následuje zhodnocení terapeutem. Pokud se rozhodnete absolvovat vyšetření na Sensitivu Imago 530, počítejte s tím, že jsou třeba následné detoxikace (trvající několik měsíců podle stupně zátěže v organismu), biorezonanční terapie a BICOM terapie. Vše je časově náročné a pro co nejlepší výsledný efekt nás navštívíte několikrát za sebou. Pokud se jedná o parazity, které lze přenášet, je klíčové udělat odparazitování celé rodině, zejména pak sexuálnímu partnerovi .

Tento přístroj je zakázán pro:

Tento přístroj není doporučen pro:

Další informace

V době sezení na Imago Sensitiv 530 je přítomen pouze operátor a klient. Klient se snaží přijít alespoň 1,5 hodiny po jídle. Doporučuje se pít neperlivou vodu. Klient nemá žádné kovové doplňky (pásek , náušnice, sponky do vlasů, hodinky, kovové brýle, kovové kostice v podprsence….) má vypnutý telefon a odložený na recepci. Nedodržení výrazně zkresluje celý proces. 

Certifikace