ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

bicomplzen.cz

BICOM PLZEŇ

BICOM PLZEŇ

Pomáháme například alergikům, kuřákům, kteří chtějí přestat kouřit, ale i těm, co chtějí zhubnout apod. Účinně odstraňujeme viry, bakterie, pomáháme při kožních problémech.

Pracovní doba

Pondělí až sobota
Dle dohody (pouze na objednání)

naše služby

S čím Vám pomůžeme?

Diagnostika, měření a harmonizace

Sada 5 elementů vychází z tradiční čínské medicíny a patří mezi základní a výchozí sadu ampulí pro testování energetických souvislostí v organismu.

EAV měření energetických drah

EAV diagnostická a nástedně také terapeutická metoda, při které se naměří elektrický potenciál na povrchu těla při použití akupunkturních bodů na rukou a nohou pomocí přikládané sondy.

Odvykání kouření

Kouření je jedním z velkých nešvarů, které nás stojí nemalé peníze, ale i prokazatelně poškozuje zdraví (způsobuje rakovinu plic, hrtanu a mnohá další závažná onemocnění).

BBC - BICOM BODY CHECK

BICOM BodyCheck je neinvazivní analytický systém komplementární medicíny, který skenuje, analyzuje a zobrazuje energetický stav pacienta během několika minut.

Aureola

Aureola® S je hardware-software komplet určený k záznamu statických obrazů výbojkové záře vznikající v okolí objektů, když jsou umístěny v elektromagnetickém poli o vysoké intenzitě.

Alergie

Již téměř 30 let se biorezonance Bicom využívá především v oblasti diagnostiky a odstranění intolerance alergií. Řešení bezbolestnou neinvazivní cestou této civilizační záležitosti bez vedlejších účinků.

Sensitiv IMAGO 530

Sensitiv Imago 530 představuje v současné době absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A.

Geopatogenní zóny

SOMAVEDIC v Plzni změříme geopatie, elektrosmog … na přístroji BICOM, BBC, Imago plus vysvětlíme ( všechny typy Somavediců jsou okamžitě skladem na recepci BICOM Plzeň - Masarykova 140).

naši terapeuti

Naši terapeuti

BICOM-OPTIMA, IMAGO SENSITIV 530, AUREOLA-S, BICOM BBC

Štěpánka Šlajsová DiS

Hlavní terapeut

Telefon: +420 724 525 399
E-mail: info@bicomplzen.cz

Jiří Šlajs

Terapeut

Telefon: +420 724 525 399

O PŘÍSTROJI

BICOM

Terapie pomocí přístroje Bicom je založena na celostním přístupu a zjištění příčin onemocnění, poranění atd., nikoliv pouze na zjištění příznaků a následků. Vzhledem k tomu, že člověk není tvořen pouze buňkami, tkáněmi a orgány, ale také projevy rozumovými a emočními, hledá a odstraňuje fyzické i psychické potíže. Biorezonanční terapie je metoda, která pracuje s elektromagnetickými frekvencemi vysílanými pacientem. Principem metody je sejmutí patologických frekvencí z pacienta a jejich užití přímo v eliminační, harmonizační nebo podpůrné terapii. Bicom optima ve společnosti Bicom PLZEŇ nenabízí klientům závislost na lécích, které mohou mít velké množství vedlejších účinků, a tím mohou u klienta vyvolat druhotné potíže. Proto každý dobrý terapeut Bicom na klienta pohlíží celostně jako na komplex buněk a biochemických procesů. Je tak schopen najít a poté i eliminovat fyzické i psychické nedostatky.

naši terapeuti

Terapeuti

Štěpánka Šlajsová DiS

Jiří Šlajs

náš blog

Nejnovější příspěvky

Níže si můžete přečíst nejnovější příspěvky z našeho blogu.

naše REFERENCE

Napsali o nás

Níže můžete nahlédnout do vybraných referencí klientů.
Více referencí naleznete na stránce Reference.

Nečekal jsem na novoroční předsevzetí 2020

Děkuji mnohokrát za pomoc při odvykání závislosti na nikotinu. Nechtěl jsem čekat na standartní předsevzetí. 28.11.2019 jsem si řekl, že to zkusím. Celý měsíc úplně vpohodě a jak se blížili oslavy Nového roku malinko jsem se obával (co patra, nálada, alkohol ...). Dnes je 2.1.2020 a i přes Megapárty jsem nekuřák a ani náznakem mě nanapadlo se mezi kuřáky navracet. Je to dobré DOPORUČUJI !!!
Petr
Plzeň

Bolest kolene na BICOM

Dobrý den paní Šlajsová, byl jsem u Vás začátkem prosince, jelikož jsem měl velké problémy s bolestmi pravého kolene. Absolvoval jsem Biorezonanci - základní terapii a další, zaměřenou přímo na problematické místo a musím Vám moc poděkovat, jelikož jsem bez bolesti. Až mi to chvilkami připadá jako zázrak, protože s bolestmi kolene jsem bojoval dlouhá léta. Děkuji a váš kontakt budu všude doporučovat.
Luboš
Chotíkov, 62 let

chci se potkat

Řešení příčin, ne pouze příznaků

Biorezonanční přístroj BICOM optima je jedničkou v alternativní medicíně. Jedná se o absolutně bezbolestnou metodu bez vedlejších účinků, léků a chemikálií.